Pompy
zatapialne Mody PumpsMody Pumps

O Firmie

Firma Mody Pumps®, Inc. jest jednym z szybciej rozwijających się producentów pomp zatapialnych na świecie. Od ponad pół wieku, gromadzi doświadczenia w branży pomp zatapialnych, co pozwala na dostarczenie wyrobów o najwyższej jakości i niezawodności, zapewnienie najlepszej obsługi klienta oraz solidnego wsparcia posprzedażowego. Poprzez oddziały i partnerów na całym świecie obsługuje rynki: odwadniania, komunalny, morski, wynajmu oraz zagospodarowania odpadów.

Główny zakład produkcyjny Mody Pumps zlokalizowany jest w Bakersfield, w Kalifornii, USA.

Mody Pumps zwraca uwagę na zachowywanie najsurowszych norm jakości. Przed przejściem wytrzymałościowych testów hydraulicznych każdą pompę składa i gotowy wyrób sprawdza ten sam technik. Wszystkie pompy Mody są wytwarzane zgodnie z systemem jakości ISO 9001 i dla rynku europejskiego są oznakowane znakiem CE-. W Kanadzie pompy Mody otrzymały aprobatę CSA.

W każdy etap wytwarzania, od pozyskiwania surowców, odlewania i obróbki wiórowej aż do końcowego montażu i testowania pojedynczego zespołu, firma wszystkie najwyższe umiejętności wykonawcze.

Skomputeryzowane stanowiska badawcze zapewniają kompleksową kontrolę jakości i  niezawodność dla całej oferty pomp.

Wysokiej jakości pompy zatapialne i obsługa na całym świecie w uczciwej cenie!

 

Mody Pumps Inc. www.ModyPump.pl Strona startowa  | Mapa serwisu  | Kontakt