Pompy
zatapialne Mody Pumps

Promocja pomp osadowych/szlamowych  serii NC

Pompy zatapialne do osadów NCMamy przyjemnośc poinformować, że aktualnie na preferencyjnych warunkach w powiększonej ofercie rabatowej oferowane są pompy Modypumps serii NC.

W standardzie wyposażone w silniki z klasa izolacji H oraz anody cynkowe dla maksymalnej żywotności w środowisku zasolonych cieczy.Posiadają wbudowane automatyczne wyłączniki termiczne z późniejszym włączeniem dla zabezpieczenia silnikówWolny przelot zanieczyszczeń w ich przypadku wynosi 50mm.Pompy typoszeregu  NC – dostępne są w zakresie mocy silnika  4,5kW – 7,5kW, wydajności do 1325 l/min, wysokości tłoczenia: do 29m.
Doskonałe rozwiązanie do zastowwań w przemyśle, rolnictwie, budownictwie, gospodarce ściekowejPompy NC posiadają utwardzony wirnik typu  Vortex o zwiększonej odporności na ścieranie.Seria NC to niezatykające się, zatapialne konstrukcje  przeznaczone do tych zastosowań, gdzie w pompowanych cieczach występują duże części stałe.

Zobacz więcej informacji o pompach NC

Zapraszamy do kontaktu z dystrybutorem celem uzyskania aktualnej oferty z powiększonymi rabatami

Mody Pumps na targach Autostrada w Kielcach i WOD-KAN w Bydgoszczy

Dziękujemy za odwiedziny stoiska dystrybutora Mody Pumps,Klaudia sp. z o.o.  Targach WOD-KAN w Bydgoszczy  w maju  2013 roku.

 

 

 

Artykuł o pompach Mody Pumps w czasopiśmie Forum Budowlane


Przeczytaj wersję internetową: http://www.forum-budowlane.pl/technologie/agregaty-geco-power-i-pompy-mody-pumps/Nowy model pompy M606T dla kopalni i przemysłu

Przenośna pompa zatapialna o napędzie elektrycznym, do pompowania cieczy o właściwościach korozyjnych i ściernych. Odpowiednie rozwiązanie do zastosowania w kopalniach, przemyśle ale także budownictwie. Pompa została zaprezentowana na targach Baum
Pobierz notkę prasową

Mody Pumps Inc. www.ModyPump.pl Strona startowa  | Mapa serwisu  | Kontakt